تبلیغات
آموزش نرم افزار
skype یک نرم افزار رایگان بسیار قدرتمند جهت ارتباط تصویری و صوتی با بهترین کیفیت است.علاوه بر این با skype شما قادر به چت یا ارسال فایل نیز هستید . به راحتی فیس بوک خود را می توانید به آن متصل کنید یا صفحه مانیتور خود ر با اشتراک بگذارید تا در مواقع ضروری دوستانتان با مشاهده سیستم شما بتوانند در رفع مشکلات شما را یاری کنند. این برنامه از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و با ارائه سرویس تماس تلفنی بسیار ارزان با کشورهای مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش برتر ساخته است.قدم اول برای ورود به دنیای اسکایپ دانلود و نصب آن است. پس از نصب نرم افزار باز می شود و صفحه زیر ظاهر می گردد:


در قسمت skype name باید نام کاربری و در قسمت Password رمز عبور خود را وارد کنید . اما اگر شما هنوز برای ورود به اسکایپ ثبت نام نکرده اید باید روی قسمت سوم یعنی Create An Account  کلیک کنید تا اسکایپ شما را به صحه ثبت نام کاربر جدید منتقل کند .


برای ثبت نام مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

مرحله اول : به تصاویر توجه کنید ، با توجه به عکس ها ، توضیح آن نوشته شده است .   مرحله دوم : در این مرحله اطلاعات نهایی را وارد خواهید کرد.

 


مرحله سوم : این قسمت مرحله نهایی ثبت نام است .


پس از اتمام مراحل دکمه  I agree – Continue  را بفشارید. بعد از ورود به صفحه بعد ثبت اکانت شما آماده استفاده است .


حال می توانید مرورگر خود را ببندید و با استفاد از اطلاعات خود (نام کاربری و رمز عبور ) با نرم افزار اسکایپ کار را شروع کنید . توجه داشته باشید بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور برای ورود باید دکمه Sign in  را بفشارید.


پس از اینکه دکمه Sing in   را فشردید نرم افزار اسکایپ شما را به صفحاتی هدایت می کند تا شما صدا ، تصویر و اطلاعات پروفایلتان را چک کنید . در پنجره زیر درقسمت شماره یک به شما اعلام می کند که صدا ، تصویر و اطلاعات پروفایلتان را چک کنید ، به شماره دو بروید و دکمه  Continue  را بفشارید.


در این پنجره برای تست اسپیکر یا هدستتان از قسمت یک ، برای تست میکروفن از قسمت دو و برای تست وبکم از قسمت سه استفاده کنید. پس از اطمینان از صحت کارکرد وسایلتان با فشردن دکمه Continue یا ادامه به قسمت بعد بروید.


در این پنجره شما می توانید عکس پروفایل را اضافه کنید اما عجله نکنید و در قسمت دو با فشردن دکمه Add Later  ادامه دهید.


در این پنجره یک اطلاعات کلی از شما نشان داده می شود برای اتمام این مراحل و شروع کار اسکایپ در قسمت شماره یک  دکمه  Start Using Skype  را بفشارید.


توجه داشته باشید مراحل فوق برای یک بار انجام می شود و پس از آن اسکایپ دیگر این صفحات را برای شما نمایش نمی دهد. اکنون وارد اسکایپ شده اید به پنجره زیر نگاه کنید .

۱٫ تمامی منوی های نرم افزار در این قسمت موجود است .

۲٫ برای مشخص کردن وضعیت شما در نرم افزار به کار می رود (پنج حالت برای نمایش دارد)

۳٫ قسمت نمایش اطلاعات پروفایل شما یا صفحه خانگی اسکایپ

۴٫ قسمت Pad Number  برای شماره گیری کاربردی دارد (برای  اسفاده از خدمات تلفنی باید حساب بین المللی در یکی از شعب بانک های معتبر ایران باز کنید ، اما به دلیل تحریم این امکان وجود ندارد )

۵٫ بخش انتخاب نمایش دفترچه تماس یا آخرین تماس های شما

۶٫ بخش نمایش دوستان شما همراه با وضعیت آنها


اضافه کردن دوستان به لیست تماس ها :

برای اضافه کردن یک دوست  طبق مراحل زیر پیش روید . در قسمت پائین نرم افزار روی دکمه Add Contact کلیک نمائید.


نرم افزار شروع به بارگذاری و اماده سازی اطلاعات می کند (چند لحظه صبر کنید )


پس از اتمام بارگذاری نرم افزار از شما اطلاعات زیر را درخواست می کند ما فقط کافی است یکی از ان ها را به درستی وارد کنید تا شخص مورد نظرتان را به راحتی پیدا کنید .هنگامی که دوستان را یافتید با کلیک بر روی Add contact  برای اضافه کردن او به مرحله درخواست دوستی بروید


در این مرحله همانند تصویر فوق متن درخواست دوستی را در باکس سفید تایپ نمائید البته اسکایپ یک متن پیش فرض را برای شما از پیش حاضر کرده است

توضیح : در قسمت یک عکس فرد مقابل و در قسمت دوم عکس شما نمایش داده می شود. پس از تکمیل دکمه Send request  را بفشارید .

در مرحله بعد صفحه ای با خواهد شد که از شما شماره تماس دوستتان را درخواست می کند که شما فعلا از تکمیل آن صرف نظر کنید و پنجره را ببندید

توجه : تا زمانی که دوست شما درخواست شما را نپذیرد کنار عکس وی یک علامت سوال قرار دارد .


از منوی سمت چپ در قسمت لیست دوستانتان بر روی دوست مورد نظر کلیک چپ نمائید تا انتخاب شود .توجه داشته باشید کنار عکس وی باید این علامت Skype Learning 8 Online آموزش اسکایپ از صفر قسمت چهارم باشد تا شما بتوانید به او تماس برقرار نمائید . این علامت به این معناست که او هم اکنون آنلاین است . به تصویر زیر توجه کنید:


در صورتی که سیستم شما و فرد مقابلتان از وبکم برخوردار باشد ، با فشردن این دکمه می توانید یک مکالمه تصویری آنلاین داشته باشید . اگر شما دارای وبکم باشید اما دوستتان وبکم جهت برقراری ارتباط آنلاین نداشته باشد ، شما تصویر پروفایل وی را مشاده می کنید اما او تصویر زنده شما را مشاهده می کند . اگر دوستتان دارای وبکم باشد اما شما وبکم جهت برقراری ارتباط آنلاین نداشته باشید ، دوستتان تصویر پروفایل شما را مشاده می کند اما شما تصویر زنده او را مشاهده می کنید .

حالا شما کارایی  قسمت های مورد نیاز را یاد گرفته اید و زمان آن رسیده که با فشردن دکمه Call یک تماس را برقرار کنید . پس از اینکه دکمه مورد نظر را فشردید مانند تصویر زیر اسکایپ شروع به برقراری تماس می کند  .


پس از اینکه دوستتان به شما پاسخ مثبت داد شما می توانید با وی به مکالمه بپردازید.

توضیحات فوق برای زمانی بود که شما می خواستید با دوستتان تماس حاصل کنید . اما حال تصور کنید دوستتان به شما تماس بگیرد ،  آنگاه چه اتفاقی خواهد افتاد . نگران نباشید چون به سادگی می توانید با او ارتباط بر قرار کنید به تصویر زیر توجه کنید . زمانی که فرد مقابل به شما تماس بگیرد چنین صفحه ای برای شما نمایش داده می شود. اگر شما دکمه Answer  را بفشارید تماس برقرار شده و شما می توانید یک مکالمه صوتی را انجام دهید اما اگر می خواهید  مکالمه تان به صورت صوت و تصویر باشد دکمه Answer With Vedio  را بفشارید و اگر نمی خواهید به وی پاسخ دهید با فشردن Decline  ارتباط را قطع کنید.


                                                  دانلود نرم افزار skype


                                                                                         


برچسب ها : skype , آموزش , نرم افزار ,

نظرات () نویسنده: شهرام دوشنبه 3 تیر 1392 - 08:48 ب.ظ

آخرین مطالب

» آموزش نرم افزار Skype ( دوشنبه 3 تیر 1392 )
» آموزش نرم افزار Camtasia - بخش اول ( شنبه 25 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار Camtasia - بخش پایانی ( جمعه 24 خرداد 1392 )
» جلوگیری از باطل شدن لایسنس و شماره سریال نرم افزارها ( جمعه 24 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار HJSplit ( پنجشنبه 23 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار Nero 9 ( چهارشنبه 22 خرداد 1392 )
» آموزش آنتی ویروس Avast ( چهارشنبه 22 خرداد 1392 )
» آموزش تصویری نرم افزار Everest ( چهارشنبه 22 خرداد 1392 )
» آموزش پشتیبان گیری با نرم افزار Acronis True image home ( چهارشنبه 22 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار Win2pdf ( سه شنبه 21 خرداد 1392 )
» حدیث نبوی ( جمعه 17 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار بازیابی اطلاعات ( جمعه 17 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار Adobe After Effects ( پنجشنبه 16 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار Adobe After Effects ( چهارشنبه 15 خرداد 1392 )
» آموزش نرم افزار Adobe After Effects ( سه شنبه 14 خرداد 1392 )
 
ADS

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما